Atribuită
Cumpărare directă
COS GUNOI CU PEDALA 4 buc X25.00=100 FARAS 10buc X3.00=30.00 BURETI VASE BUC 100X0.65 =65.00 BURETI SARMA BUC 250X1.00=250 LAVETE USCATE SET 240X2.80=672.00 MATURA TIP EUROPA BUC 60X5.20 =312.00 GALEATA CU STORCATOR 12L 6 BUCX14.00=84.00 REZERVA MOP BUC 150X3.28 =492.00 COADA LEMN BUC 50X1.83=91.50 PERIE INSTRUMENTAR 10 BUC X5.00=50.00 matura cu coada telescopica pt painjeni 4buc*40=160.00 PERIE DUSUMEA 6buc X4. 5=27.00 SACI MENAJERI 35L 8000 buc X0.26=2080.00 SACI MENAJERI 120L 1500 bucX0.80=1200 .
- Număr anunț
- DA25027261
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.613,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.613,50 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.