Atribuită
Cumpărare directă
COADA METALICA 3*3.78 HARTIE IG 20*2.18 LAVETE 1*8.4 SAP LICHID 1*8.4 SAP LICHID 2*10.08 ASEVI 6*10.08 ALCOOL SANITAR 3*3.95 COVOR BAIE 4*42.77 PRONTO 7*11.68 DET GEAM 3*5.71 BIOCARPET 3*12.27 FARAS 1*2.94 SACI 4*3.53 MOP +COADA 6*6.55 LAVETE 4*2.1 CIF 1*5.21 DEO WC 2*6.64 BATERIE R6 16*2.44
- Număr anunț
- DA25016531
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI 29555719)
- Cod CPV
- 39000000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,08 RON
- Valoare atribuită
- 589,08 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.