Atribuită Cumpărare directă

Incarcare tonere si cartuse HP78A, Canon 728, HP83A, HP 26A, HP 410 301XL, TN 324. Termen de prestare: max 14.02.2020.

Număr anunț
DA25024682
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020,20 RON
Valoare atribuită
1.020,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020,20 RON

din 1.020,20 RON estimat