Atribuită
Cumpărare directă
Display Tip display LED Tip panel TN Diagonala 21.5 inch Rata refresh 60 Hz Rezolutie optima 1920 x 1080 Timp de raspuns 5 ms Aspect imagine 16:9 Format ecran Wide Dimensiune punct 0.248 mm Numar culori 16.7 milioane Contrast 700:1 20.000.000:1 Luminozitate 200 cd/mp Unghi de vizibilitate 90 / 65 ° Ergonomie Inclinare -5/15 ° Conectivitate Porturi video 1 x VGA Caracteristici speciale Certificari Gost RoHS CE FCC TUV-GS Caracteristici generale Utilizare Home & Office Altele Accesorii incluse: Cablu alimentare (1.2 m) Cablu VGA (1.2 m) Standard suport perete VESA 100 x 100 mm Putere consumata 18.19 W Culoare Negru Greutate 2.7 Kg Dimensiuni (W x H x D) 503.37 x 311.1 x 48 mm Garantie 24 luni mai putin
- Număr anunț
- DA25028272
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,44 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.