Atribuită
Cumpărare directă
ULEI STIHL AMESTEC 0.50L1X12.61 MANUSI LATEX CU POLIESTER 10/XL 5X3.36 MATURA DE SORG CU COADA 4X14.29 ROATA ROABA VERDE 350-8/400-8 2X46.22 CABLU CURENT MYYUP 2X0.75MM VIEN 10X0.84 BATERIE ALCALINA LR06 BAT0237 48X2.27 MANUSI MAXI GRIP XL/10 42683 2X11.76 LACAT KALE 40MM AU 3X18.49 SACI MENAJ 10X240 NEGRI 1X21.85 MANUSI LATEX CU POLIESTER 10/XL 12X3.36 MANUSI SPALT TEXTIL GOLIAT 10 24X8.4 DISC TAIERE METAL BOSCH 125X1.6MM 15X2.94 SACI MENAJ 10BUC/SET 120L 1X10.92
- Număr anunț
- DA25034971
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,19 RON
- Valoare atribuită
- 585,19 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.