Atribuită Cumpărare directă

Crema de brânza tartinabila cu textura pufoasa si gust de brânza proaspata. Are doar ingrediente naturale: brânza de vaci, smântâna si putina sare.

Număr anunț
DA25026989
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI 11411737)
Cod CPV
15545000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,80 RON
Valoare atribuită
164,80 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,80 RON

din 164,80 RON estimat