Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza carburant auto pe baza de bonuri valorice 4200 file a cate 25 file /carnet (30 lei/fila cu TVA). Se va respecta cerintele autoritatii contractante conform Caietului de sarcini atasat prezentei.Costurile de imprimare si livrare vor fi suportate de furnizor.

Număr anunț
DA25019636
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.882 RON
Valoare atribuită
105.882 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.882 RON

din 105.882 RON estimat