Atribuită
Cumpărare directă
1/ CAP SURUBELNITA PH2 STANLEY - 2 buc x 2.10 lei 2/ SURUB AUTOFORANT CAP INECAT DIN7504P 6.3X60 - 25 buc x 0.34 lei 3/ CZ-KB3 COLTAR SARCINI GRELE 180*120*40/3.0 - 2 buc x 4.62 lei 4/ CZ-KT160 ELEMENT IMBINARE PLAT 60*140*2.5 - 6 buc x 4.20 lei 5/ CZ-KK10 COLTAR INGUST 100*100*20*5.0 - 4 buc x 2.94 lei 6/ CZ-KK12 COLTAR INGUST 120*120*20*5.0 - 1 buc x 2.94 lei 7/ SURUB AUTOFORANT CAP PLAT CU SAIBA 4.2X41 - 50 buc x 0.11 lei 8/ SURUB AUTOFORANT CAP STEA 4.8X38 - 30 buc x 0.13 lei 1/ PRIZA DUBLA ST SHUKO 16AMP COMTEC – 1 buc x 5.04 lei 2/ AMORTIZOR USA 60KG, ALB, YALE - 1 buc x 105.88 lei
- Număr anunț
- DA25017644
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,91 RON
- Valoare atribuită
- 181,91 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.