Atribuită Cumpărare directă

Igienol poti dezinfecta oriunde si oricand simti nevoia de dezinfectare. Igienol dezinfecteaza in siguranta orice suprafata (gresie, faianta, capacul WC, vas WC, olita, clante, tastatura, mouse, intrerupator, galeata de gunoi, robineti, dus), inclusiv cele cu care copiii intra in contact, deoarece nu contine clor (hipoclorit de sodiu). Testat de Institutul National de Cercetare- Dezvoltare pentru Microbiologie- Imunologie "Cantacuzino. Produs avizat de Ministerul Sanatatii. Produsele sunt disponibile in variantele "Pine Fresh" si "Red Fresh", 1L. Igienol este un dezinfectant fara clor pentru suprafete si obiecte ce curata si dezinfecteaza, omorand: bacteriile, virusurile si fungii. Igienol dezinfecteaza in siguranta suprafetele cu care copiii vin in contact (inclusiv lemnul), fara sa le atace si fara efectele negative ale produselor dezinfectante pe baza de clor (hipoclorit de sodiu). In plus, Igienol are un miros placut.

Număr anunț
DA25021722
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,25 RON
Valoare atribuită
312,25 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,25 RON

din 312,25 RON estimat