Atribuită
Cumpărare directă
Compresor aer industrial Fiac AB 100-2MC Long Life AB100-2MC LONG-LIFE este un compresor cu doua pistoane actionat prin curea de un motor electric monofazat. Datorita utilizarii doar a componentelor de calitate in fabricarea acestuia, compresorul este conceput pentru a face fata celor mai severe utilizari. Avand chiuloasa din fonta, capacului de chiuloasa cu aripi mari de racire, fulie mare cu palete elicoidale si o turatiei redusa a pompei, durata de viata a acestui compresor este mult marita. In acelasi timp, si nivelul de zgomot este mai redus. PRODUCATOR: FIAC
- Număr anunț
- DA25021007
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 42123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.118,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.118,51 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.