Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 60L 50BUC/ROLA 60*72CM ECONOMIC XL ROLA 50buc * 3.69lei/rola= 184.5 lei + HARTIE IGIENICA 2STR ALBA 40/BAX BUC 120 buc*0.63lei/buc= 75.6 lei + PRAF DE CURATAT 450G AJAX BUC 5* 5.2lei/buc= 26 lei + SAPUN LICHID POMPITA 500ML MARA BUC 10 * 1.92 lei/buc= 19.2 lei
- Număr anunț
- DA25046343
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,30 RON
- Valoare atribuită
- 305,30 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.