Atribuită Cumpărare directă

Saci negri menajeri, 120 litri - 700x1050 mm, 45 microni 5000 buc Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic", 35 litri - 500x700, 45 microni -5000 buc

Număr anunț
DA25028835
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat