Atribuită Cumpărare directă

Lemn de foc fag, la Homorod Bai, la Vila6. Pretul contine transportul in raza de 30 de km.

Număr anunț
DA25032543
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arta si Meserii Vamszer Geza (CUI 11658460)
Furnizor / câștigător
VELENCE SRL (CUI 7141317)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat