Atribuită Cumpărare directă

Apasatoare limba STERILE 150x18mm 100buc .Vata ortopedica sub fasa ghipsata 3m x 20cm Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25036877
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046,78 RON
Valoare atribuită
1.046,78 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046,78 RON

din 1.046,78 RON estimat