Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar Silver - 55,5 RON /lună, include 1 colectare/luna/punct de lucru, in limita a 4 kg deseu medical incluse/colectare. Pentru colectarile suplimentare, tariful este de 55 RON/colectare Eventuala depasire a limitei de kg colectate conform fiecarui abonament, va fi facturata cu pretul de 7,00 RON/kg. Pentru fiecare Kg de deseu farmaceutic ridicat si procesat pretul va fi de 15 RON. Preturile nu contin TVA

Număr anunț
DA25026296
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabiltati (CabR) Dumbraveni (CUI 29276986)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,50 RON
Valoare atribuită
610,50 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,50 RON

din 610,50 RON estimat