Atribuită Cumpărare directă

-CERTIFICAT MEDICAL CONSTATATOR AL DECESULUI , CARNET A4 100 FILE -DOSAR MEDICO LEGAL DE NECROPSIE

Număr anunț
DA25063663
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.825 RON
Valoare atribuită
1.825 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.825 RON

din 1.825 RON estimat