Atribuită Cumpărare directă

Glet de ipsos,vopsitorie,pereti din gipscarton

Număr anunț
DA25066102
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
ZSIGA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17767718)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.656,49 RON
Valoare atribuită
42.656,49 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.656,49 RON

din 42.656,49 RON estimat