Atribuită Cumpărare directă

„SERVICII DE REALIZARE A LUCRĂRILOR SISTEMATICE DE CADASTRU PE SECTOARE CADASTRALE ÎN VEDEREA ÎNSCRIERII IMOBILELOR ÎN CARTEA FUNCIARĂ FINANȚATE DE AGENȚIA NAȚIONALĂ DE CADASTRU ȘI PUBLICITATE IMOBILIARĂ: SECTOR 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 24, COM. BELINT, JUD. TIMIS”.

Număr anunț
DA25016213
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Furnizor / câștigător
TERRA TOP SRL (CUI 22585453)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.180 RON
Valoare atribuită
87.180 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.180 RON

din 87.180 RON estimat