Atribuită Cumpărare directă

Achizitie loc de joaca pentru copii in cadrul proiectului „CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI AFTERSCHOOL”, C0720EN00011524100178 / 04.07.2017: 1 buc Descriere produs: •Turn metalic confectionat din teava cu diametrul 76mm, prevazut cu acoperis din poliesteri armati cu fibra de sticla cu aspect dantelat pe margini. Platforma tip turn prevazuta cu podet din tabla ambutisata cu proeminente semisferice antiderapante si garduturi din cadru metalic, panouri decorative colorate din PVC cu grosimea 15mm, prevazute cu diferite modele realizate prin frezare. Garduturi: inaltime 75cm. • Scara de urcare metalica cu trepte confectionate din tabla ambutisata antiderapanta. •Tobogan drept 3.5m din poliesteri armati cu fibra de sticla cu inaltime de cadere 1.65m. • Un leagan metalic cu 2 locuri prevazut cu sezuturi antiderapante poliesteri armati cu fibra de sticla. Cadrul metalic tratat anticoroziv prin grunduire si vopsire in camp electrostatic in culori vii. Elementele din PVC foarte bine finisate si sanfrenate si vor avea o densitate de minimum 700kg/mc. Componentele din poliesteri armati cu fibra de sticla (tobogane, acoperis) sunt foarte bine finisate, vopsite in culori vii, cu suprafete lucioase foarte rezistente la abraziune si raze UV. Prevazut cu placute metalice gaurite pentru prinderea armaturilor metalice de fixare in fundatiile de beton. Grupa de varsta 4-14 ani Spatiul ocupat de produs : L=6m l=3.9m Spatiul de securitate 48mp Inaltime de cadere 1.65m.

Număr anunț
DA25028151
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat