Atribuită
Cumpărare directă
Solutie fara aldehide pe baza de alcool pentru dezinfectie rapida. Recomandat in dezinfectia rapida pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere un timp de contact scurt ( unitati de tratament mese de examinare mese de operatie si suprafete de lucru din apropierea acestora suprafetele dispozitivelor medicale ) Avantaje: Bactericid ( inclusiv TB ) fungicid virucid ( virusul hepatitei B HIV HCV adeno virusi rota virusi polio virusi papova virusi ) Solutie gata preparata Uscare rapida fara a lasa urme Buna capacitate de acoperire Spectru larg de actiune in cel mai scurt timp posibil Prezentare: Mikrozid AF Liquid flacon ( 1 x 1l ) Skinsan Scrub N - lichid antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor si corpului Avantaje Efect de protectie si ingrijire a pielii datorita continutului de vitamina E, glicerina si Phantenol Spectru larg de actiune Bactericid (inclusiv MRSA si MRGN) Levuricid Eficient contra virusurilor anvelopate Eficienta reziduala de peste 24 ore - protejeaza pacientii de recolonizare Conform cu cele mai recente standarde de eficienta in rutina clinica zilnica Compatibilitate excelenta cu pielea Combinatia sinergica include componente de ingrijire, asigurand decolnizarea si curatarea pielli, precum si umezirea si hidratarea acesteia Poate fi lasat pe piele - nu necesita clatire Prezentare: Skinsan Scrub N - 1 flacon x 500m Gelul Desderman este un produse recomandat pentru dezinfectia igienica a mainilor
- Număr anunț
- DA25072840
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,83 RON
- Valoare atribuită
- 271,83 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.