Atribuită Cumpărare directă

Seringa din 3 componente din polipropilena cu pereti transparenti, stopper pentru a preveni iesirea pistonului din seringa, piston cu inel de etansare din cauciuc sintetic de culoare neagra, scala cu diviziuni de 1 ml, ambou cu conectare luer-lock centrat, latex-free, PVC-free, DEHP-free. cutie x 100 buc cod produs: 9000701 TVA - 19%

Număr anunț
DA25050568
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat