Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica in vederea auorizarii de functionare a centralelor termice cu putere nominala mai mica de 70kw. a) alimentarea aparatului cu combustibil,apa si energie electrica, b) verificarea etanseitatii circuitelor de combustibil gazos (daca este cazul) si de apa.
- Număr anunț
- DA25040550
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168,06 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.