Atribuită Cumpărare directă

DOZA LEGATURA 100X100X60 PT = 12 Buc. ; DOZA LEGATURA 80X80X60 PT = 12 buc. ; DOZA APARAT 3 MODULE ST = 11 Buc. ;

Număr anunț
DA25028603
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31224700-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,30 RON
Valoare atribuită
346,30 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,30 RON

din 346,30 RON estimat