Atribuită Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK L2+ cu management 48 porturi Gigabit + 4 sloturi SFP - T2600G-52TS(TL-SG3452)

Număr anunț
DA25037533
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
A & B COMPUTERS SRL (CUI 17582078)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat