Atribuită Cumpărare directă

Doua blaturi de inox,cadru si manere din inox. Dimensiuni 68 x 42 x 80 cm, greutate 9.5 Kg.Role de cauciuc pe rulment avand diametrul de 5 cm Pret de producator, raportul pret calitate optim. ATENTIE: ,,Factura va cuprinde doar reperele din prezenta achizitie. Nu se grupeaza mai multe achizitii pe aceiasi factura, in caz contrar va trebui refacuta factura’’

Număr anunț
DA25037026
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620,17 RON
Valoare atribuită
620,17 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,17 RON

din 620,17 RON estimat