Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,9% sub estimat

„Dotari pentru mansardare Scoala Gimnaziala Regina Maria”, municipiul Sibiu, str.Zaharia Boiu, nr.1

Număr anunț
SCN1034723
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368.907,56 RON
Valoare atribuită
107.290,56 RON 70,9% sub estimat
Data publicării
07.01.2019 15:48
Anunț de atribuire
SCNA1014281
Termen limită
21.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036627

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 3 Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

107.290,56 RON

din 368.907,56 RON estimat 70,9%

Adjudecat la 29,1% din estimat · economie 261.617 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.