Atribuită Cumpărare directă

PULMODYNE O2 MAX-TRIO - SET CIRCUIT CPAP CU CONEXIUNE DIRECTA, CU DEBIT VARIABIL DE FiO2 SI MASCA SILICON CU VALVA PEEP REGLABILA 5/7,5/10/12.5/15 CMH2O

Număr anunț
DA25044678
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat