Atribuită Cumpărare directă

6 apa craiului palta,th cos gumoi capac batant 25l,oti set perie wc cu suport,leif pamatuf praf,cutie depo derolen 40l, entac bec led e27

Număr anunț
DA25029948
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,58 RON
Valoare atribuită
378,58 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,58 RON

din 378,58 RON estimat