Anulată
Anunț de participare
Reabilitare Termica Corpuri de Cladire C1, C3, C4, C5 si C10
- Număr anunț
- SCN1034662
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
- Cod CPV
- 45216110-8 · Lucrari de constructii de institutii de ordine publica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.549.210,90 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 11:45
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036366
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 - Certificat Urbanism-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.10 - Exp TH 2016 C10-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.1 - Exp TH 2013 C1-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.2 - Exp TH 2013 C3-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.3 - Exp TH 2013 C4-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.4 - Exp TH 2013 C5-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.5 - Exp TH 2013 C10-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.6 - Exp TH 2016 C1-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.7 - Exp TH 2016 C3-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.8 - Exp TH 2016 C4-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.2.9 - Exp TH 2016 C5-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.1 - RAE C1-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.2 - RAE C3-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.3 - RAE C4-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.4 - RAE C5-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.5 - RAE C10-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.3.6 - CAE1-Nota auditor indicatori-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.10 - DALI PARTE DESENATA INSTALATII-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.11 - DALI PARTE DESENATA REZISTENTA-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.1 - DALI PARTE SCRISA 1-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.2 - DALI PARTE SCRISA 2-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.3 - DALI PARTE SCRISA 3-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.4 - DALI PARTE DESENATA BORDEROU, ARHITECTURA 1-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.5 - DALI PARTE DESENATA ARHITECTURA 2-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.6 - DALI PARTE DESENATA ARHITECTURA 3-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.7 - DALI PARTE DESENATA ARHITECTURA 4-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.8 - DALI PARTE DESENATA ARHITECTURA 5-semnat.pdf.p7s
- Anexa nr.4.9 - DALI PARTE DESENATA ARHITECTURA 6-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- Clauze contractuale-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1036366.pdf
- Formulare lucrari ITPF ORADEA-semnat.doc.p7s
- Formularul 5.2 - Deviz general-semnat.xlsx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.