Atribuită Cumpărare directă

Ac anestezie de plex SONOPLEX STIM ecoghidat cu stimulare electrica #22Gx80mm

Număr anunț
DA25052412
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat