Atribuită
Cumpărare directă
Registru de evidenţă al informaţiilor clasificate “strict secret” şi ”secret” Conform modelului prevăzut în anexa nr. 5 din H.G. nr. 585/2002; - Dimensiune A3; - Culori: 1+1, grafică diferită faţă/verso la filă, dar toate filele sunt la fel mai putin prima pagină; - Broşare; - Suport: DCM 350 copertă + interior 50 gr offset; - Culoare cotor mov de 1 cm + margini de 14 mm atât pe faţă, cât şi pe spate; - Cantitate: 20 buc x 200 file; - Pe faţă: 2 etichete printate la 1 culoare, lipite; - Dimensiune 11.5 X 3.9 CM + 16 x 3.1 cm;
- Număr anunț
- DA24998523
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992,40 RON
- Valoare atribuită
- 992,40 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.