Atribuită Cumpărare directă

CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze 10 buc Hard disk –uri, cu urmatoarele caracteristici: capacitate – 4Tb; tip – intern; factor de forma – 3,5”; interfata – SATA3; viteza – 5400 rpm; buffer – 64 Mb; compatibil cu DVR DAHUA DH-HCVR4116HE-S3 si DVR HIKVISION DS-7216HGHI-SH/A; garantie – 12 luni. Atentie! Notificarea de initializare a achizuitiei diirecte a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta cu pretul cel mai scazut.

Număr anunț
DA25035664
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI 6512999)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.920 RON
Valoare atribuită
4.920 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.920 RON

din 4.920 RON estimat