Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii si produse de curatenie pentru Primaria orasului Simleu Silvaniei. Produsele vor fi furnizate la solicitarea autoritatii contractante pe parcursul anului 2020.

Număr anunț
DA25060519
Autoritate contractantă
Orasul Simleu Silvaniei (CUI 4566658)
Furnizor / câștigător
KUBIK IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 4147854)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat