Atribuită
Cumpărare directă
HBsAg, caseta, din ser/plasma, test rapid, Termen de valabilitate produs: peste 12 luni de la livrare; mod ambalare 25 casete/amb, pretul este exprimat/caseta; produsul detine Marcaj CE , declaratie de conformitate 98/79 si buletin de analiza pe lot Producator: BIOTEST Kit-ul contine: Teste, pipete, insert- conform fisier atasat
- Număr anunț
- DA25048126
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.