Atribuită
Cumpărare directă
Iaurt cu fructe, disponibil si in 4 sortimente: capsuni, zmeura, visine si mar copt. Produs din lapte de vaca pasteurizat, 18% preparat de fructe (50% capsuni/ zmeura/visine sau mar copt si suc de fructe din sirop concentrat de capsuni/zmeura/visine sau mar, fructoza sirop, colorant: suc concentrat de sfecla rosie, indulcitori: aspartam si acesulfam k, arome).
- Număr anunț
- DA25060895
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- DELACO DISTRIBUTION SA (CUI 11411737)
- Cod CPV
- 15551320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,40 RON
- Valoare atribuită
- 309,40 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.