Atribuită
Cumpărare directă
01. 100731.2511 Acid Sulfuric 95 - 97%, 2.5 L 2 x 70 = 140 Lei 02. 100456.1000 Acid azotic 65%, 1 L 8 x 65 = 520 Lei 03. 205012 Hartie de Filtru Banda Albastra dim. 125 mm, Cutie 10 x 80 = 800 Lei 04. 170230.0100 Potasiu - solutie standard, 1000 mg/l K Certipur, 100 ML 1 x 100 = 100 Lei 05. AL2 Indigen - Alcool Etilic 96%, 1 L 2 x 40 = 80 Lei 06. 101969.1000 Silicagel cu indicator (orange gel), granule 1 - 3 mm, 1 Kg 1 x 200 = 200 Lei Total fara TVA = 1 840.00 Lei Total cu TVA = 2 189.60 Lei
- Număr anunț
- DA25062070
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840 RON
- Valoare atribuită
- 1.840 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.