Atribuită Cumpărare directă

PULPE PUI **AMBALATE COCORICO 1.5KG(6PG/BAX) 10PNG X10.0000 PIEPT PUI** FARA OS** FERMA DOR 5,50KG X 16.4220 COPANELE AMBALATE MEDA 5,20KG X 6.8715 CEAPA OLANDA 10KG X 2.2844 HG MAZARE 720GR(8) 8BUC X 4.0275 UNT 200GR ALBALACT 65% 5BUC X 7.6055 LAPTE PRAF RARAUL(6) 500GR 2BUC X 16.5045 CACAO NEAGRA DR.OETKER 100G(20) 1BUC X 4.5779 OUA ROMANIA CAL I 30BUC X 0.5045 APA 2.5L SPRING(6) 6BUC X 1.9174 CEAI CELMAR MENTA CUTIE MICA 5BUC X 1.6513 GEM 1.4KG AROVIT 1BUC X10.0000 MUSTAR BORCAN ORIZONT 300GR 4BUC X 1.5504 FASOLE MARE VRAC (5KG)(10KG) 5KG X 6.3302

Număr anunț
DA25075916
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,48 RON
Valoare atribuită
439,48 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,48 RON

din 439,48 RON estimat