Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT GEL 1L HYGIENIUM ANTIBACTERIAN BUC 5 HARTIE IGIENICA HOTEL 2 STRAT Buc 48 PANOU PLUTA 90 X 120 OPTIMA ALUMINIU BUC 15 SAPUN LICHID 5L DULCEST BUC 2 DEZINFECTANT GEL 1L HYGIENIUM ANTIBACTERIAN BUC 10

Număr anunț
DA25057634
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LANURILE (CUI 17378893)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.434,03 RON
Valoare atribuită
2.434,03 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.434,03 RON

din 2.434,03 RON estimat