Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare RACORD OLANDEZ PT POMPA 11/2'' X 1 '' - 37SG1700 SET 1 8.41 8.41 GARNITURA DN50-V.200.50 Buc 1 2.94 2.94 BRANSAMENT 160-1'' Buc 1 50.42 50.42 BRZ RED 1-1/2 -1500030 Buc 3 6.72 20.16 BRANSAMENT 63-3/4 Buc 2 10.08 20.16 BRZ RED 3/4-1/2 - 1500013 Buc 2 2.94 5.88 BRANSAMENT 75-1 Buc 2 11.76 23.52 ROBINET SFERIC 1/2 NR 1 TIEMME MISTRAL - 2360015 Buc 4 15.13 60.52 CONTOR 1/2 DE BRANSARE Buc 7 130.25 911.75 PE DOP 20 Buc 10 3.78 37.8 PE MUFA 20 Buc 10 5.04 50.4
- Număr anunț
- DA25042130
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL BREAZA - SERVICIUL APA CANAL (CUI 38327370)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 50500000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.062,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.062,52 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.