Atribuită Cumpărare directă

POWER CONTACTOR AC-3 17A, 7,5KW/400V 2NO+2NC 3RT2025-1AC24 buc 1; BLOC CONTACTE AUXILIARE FRONTALE 1NO+1NC PENTRU 3RV 3RV2901-1E buc 1.

Număr anunț
DA25072720
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,73 RON
Valoare atribuită
109,73 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,73 RON

din 109,73 RON estimat