Atribuită
Cumpărare directă
Cartus compatibil HP 1132 - 2 buc * 34 lei, cf ref 1780/04.02.2020-Tehnic-Mob. Urban; Cartus compatibil Samsung 2010 - 1 buc * 41 lei, cf ref 1464/29.01.2020-Productie Sera; Cartus laser compatibil Brother L2512 - 2 buc * 80 lei, cf ref 1567/31.01.2020-Cimitir Sf. Lazar si Cartus Samsung SCX 3200- 7 buc * 52 lei (2 buc cf ref 1567/31.01.2020-Cimitir Sf. Lazar, 5 buc cf ref 1637/03.02.2020-Parcari)
- Număr anunț
- DA25058952
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633 RON
- Valoare atribuită
- 633 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.