Atribuită
Cumpărare directă
PACHET: Curs "CONTROL FINANCIAR PREVENTIV - CONTROL DE GESTIUNE" care se va desfasura in perioada 20-23 FEBRUARIE 2020 si cazare in Brasov, Poiana Brasov, la Hotel Bradul & Sport: - Taxa de instruire: 790 lei/participant cu examinare A.N.C., reducere 20% pentru participarea a 5 persoane din cadrul institutiei; - Taxa servicii hoteliere: 2085.71 lei / camera la care se adauga TVA 5% in perioada 20-23 FEBRUARIE 2020. - Serviciile de instruire includ: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a programului, suportul de curs, mapa de lucru. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului cf. art. 292, alin. 1, lit.f, din Codul Fiscal. La acest curs vor participa 5 salariati ai Comitetului Olimpic si Sportiv Roman, care isi desfasoara activitatea in cadrul Departamentului Economic - C.O.S.R. Bucuresti si C.O.S.R. - Departament Complex Olimpic Sydney 2000 Izvorani.
- Număr anunț
- DA25069165
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.588,57 RON
- Valoare atribuită
- 13.588,57 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.