Atribuită Cumpărare directă

Cremă de curăţat cu microparticule, neabrazivă, care curăţă eficient, diverse suprafeţe (obiecte din ceramică, sticlă, etc) protejează pielea, capacitate 750 gr.

Număr anunț
DA25094262
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,20 RON
Valoare atribuită
129,20 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,20 RON

din 129,20 RON estimat