Atribuită Cumpărare directă

BATERIE LAVOAR CU SENZOR, INALTA , FORMA PATRATA

Număr anunț
DA25051251
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI 19278696)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.080 RON
Valoare atribuită
6.080 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.080 RON

din 6.080 RON estimat