Atribuită Cumpărare directă

VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML*5FIOLE - THIAMINUM 400 X 5 = 2000 VITAMINA B6 ZENTIVA 50MG/2ML*5FIOLE - PYRIDOXINUM 400 X 5.06 = 2024 ALGIFEN 5ML*5FIOLE - COMBINATII(METAMIZOL+PITOFENONA 200 X 8.80 = 1776 CEFORT PULB.PTR.SOL.INJ.1G*10FL - CEFTRIAXONUM 100 X 27.55 = 2755 CLORZOXAZON 250MG*20CPR (BLISTER) 100 X 3.58 = 358 MYDOCALM 150MG*30CPR FILM 33 X 11.78 = 388.74 GENTAMICIN KRKA INJ 40MG/1ML*10FIOLE - GENTAMICINUM 100 X 5.76 = 576 HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML (5FIO+5SOLV) - HYDROCORTISONUM 600 X 15.30 = 9180 NO-SPA INJ 40MG/2ML*25AMP SANOFI - DROTAVERINUM 40 X 17.40 = 696 OXIFLUX 400MG*60CPR FILM 8 X 14.40 = 115.20 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25078100
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.868,94 RON
Valoare atribuită
19.868,94 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.868,94 RON

din 19.868,94 RON estimat