Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor,Reparatie cu inlocuire piese de schimb pentru 1 autovehicul Citroen Jumper; Antigel 1 buc x 12.98 lei=12.98 lei, senzor oxid de azot 1 buc x 1177.14 = 1177.14 , spray degripant x 22.2 = 22.2 leii solutie curatat 1 biuc x 8.49=8.49. diagnosticare cu tester 0.9hx130 = 117 , inlocuit sonda oxid de azot 0.8hx1.4 =112,lei, d/r fap + catalizator 1.5hx140=210lei, initializat fap + precatalizator + sonda nox 1.5hx140 = 210, test in regim dinamic 0.15hx120 = 18lei, deblocat frana de mana 0.3hx140 =42lei, serviciu curatare fap5.4hx140 = 756lei; Garantia pieselor de schimb este de 2 ani, garantia la manopera este de 3 luni
- Număr anunț
- DA25069577
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICT SERV S.R.L. (CUI 13926039)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.685,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.685,81 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.