Atribuită Cumpărare directă

Achizitie medicamente CPCD 2, Modul Ghioceii, conform PAL cu nr. 10 din 11.02.2020

Număr anunț
DA25071482
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
NERTERA FARM SRL (CUI 18154975)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,48 RON
Valoare atribuită
129,48 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,48 RON

din 129,48 RON estimat