Atribuită
Cumpărare directă
Publicare 2 anunturi privind: 1.licitaţie publică deschisa in vederea vanzarii a doua terenuri: lot 1 – teren intravilan in suprafata de 16 mp si lot 2 – teren intravilan in suprafata de 13 mp, situate in orasul Targu – Neamt, B-dul Stefan cel Mare Bl.B2, judetul Neamt, apartinand domeniului privat al orasului Targu – Neamt, conform HCL nr.11/30.01.2020 si conform OUG nr.57/2019 - 373 cuvinte; 2.licitaţie publică deschisă în vederea închirierii unui spațiu în suprafață de 43,14 mp, situat în Aleea Târgului bl.A9, parter, aparținand domeniului privat al orașului Târgu – Neamț, cu destinatia de cabinet medical(medic de familie),conform HCL nr.11/30.01.2020 si conform OUG nr.57/2019 - 362 cuvinte.
- Număr anunț
- DA25049938
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,25 RON
- Valoare atribuită
- 257,25 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.