Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire EXPERTIZA TEHNICA – domeniul A4, B2, D pentru obiectivul poduri - REFACERE LUCRARI IN URMA FENOMENELOR METEOROLOGICE PERICULOASE DIN INTERVALUL 30-31.05.2019 DIN COMUNA IARA, JUDETUL CLUJ 1. Consolidare podet existent, localitatea Iara – 2000 lei fara tva 2. Infiintare podet monolit 1, localitatea Iara – 5000 lei fara tva 3. Infiintare podet monolit 2, localitatea Iara– 5000 lei fara tva 4. Infiintare podet monolit , localitatea Cacova Ierii– 5000 lei fara tva 5. Infiintare rampa din beton si parapet pietonal, Pasarela pietonala 1, localitatea Iara – 4000 de lei fara tva 6. Refacere parapet pietonal, Pasarela pietonala 2, localitatea Iara– 4000 lei fara tva Suma totala pentru intocmire expertiza tehnca la obiectele prezentate este de 25000 lei fara tva.
- Număr anunț
- DA25076637
- Autoritate contractantă
- Comuna Iara (CUI 4546952)
- Furnizor / câștigător
- DRUMASCO SRL (CUI 32179533)
- Cod CPV
- 71335000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.