Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE 1L ARO LAPTE CONSUM 140G ZUZU IAURT NAT 7+1 1X30 OUA M ARO 1KG SOLOM BR VACI 140G ARO BR TOPITA PULPE PUI FICAT PUI 680G ARO FASOLE GALBENA 4250G MC PASTA TOMATE 1L ARO ULEI FLS 20G AROVIT GEM CAPSUNI 3KG VEGETA LEGUME 5KG MC FAINA BL 55 DR OETK ZAH VANILINAT

Număr anunț
DA25089881
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.687,07 RON
Valoare atribuită
2.687,07 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.687,07 RON

din 2.687,07 RON estimat